ESTETİK

estetik cerrahi

uk-flag

Güzel, bazı kişilerce sıradan bir değer olurken, bazı kişilerce yaşam koşulu, tüketim konusu, üretim alanı, bazı kişilerce de insanı oyalayan, insanı insana gösterendir. Estetik, özgün bakış biçimiyle genel beğeni düzeni oluşturarak zihinsel beğeniyi somutlaştırır. En önemli özelliği haz, heyecan vericiliğidir. Kökeninde anlamın belirginleşmesi, bizi duyum düzeyinde etkileyerek duygu, düşünce düzeyinde ele geçirmesi vardır. Çekici olduğu kadar itici olan, Bizi açıklayan, yaşamımızı yansıtan, insan dünyamıza açıklıklar getiren şeyler vardır, yaşamın parçası olduğu kadar sanatçının gizidir.

ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ

Burada lazer epilasyon, sellülit tedavisi, bölgesel zayıflamayı içeren ameliyatsız güzellik uygulamaları hakkında detaylı bilgiler bulacaksınız. Çalışmalarımız, meme cerrahisi, yüz cerrahisi, burun cerrahisi, vücut şekillendirme konusunda yoğunlaşmaktadır. Türkiye’de estetik cerrahi, dünyadaki tüm gelişmelere paralel seyir izlemektedir. Bununla birlikte yeni operasyon teknikleri üzerinde araştırmalar yaparak, plastik cerrahi alanındaki gelişimine katkı sağlamaya yönelik olup ülke olarak dünyadaki merkezler arasında yer almaktadır. Bilimsel prensiplerden ödün vermemeyi, çağdaş, yenilikçi, en iyi standartlarda sağlık hizmetini gerektirir.

ESTETİK AMELİYATLAR

Genel anestezi altında yapılan, hastane yatışı gerektiren cerrahi girişimler, İstanbul’da sizlere önereceğimiz hastaneler içinde sizin tercih ettiğiniz herhangi hastanede yapılabilir. Ameliyatın yapılacağı hastane olarak uygun teknik donanıma sahip olan tam teşekküllü hastaneler tercih edilmektedir.

Doğal izsiz göğüs büyütme, göğüs dikleştirme (sarkık meme toparlama, göğüs dikleştirme operasyonu), göğüs küçültme, göğüs asimetrisi düzeltme, meme rekonstrüksiyonu, jinekomasti, meme başı düzeltme ameliyatları yapılmaktadır.
Endoskopik olarak üst yüz (alın),  boyun ve yüz germe (mid face lifting), estetik göz kapağı ameliyatı, kepçe kulak düzeltme (otoplasti), çene ameliyatları (çene ucu büyütme, çene ucu küçültme), yağ injeksiyonu (dolgu), dermabrazyon (cilt zımparalama) işlemi yapılmaktadır.
Doğal burun ameliyatı, burun ucu kaldırma (tip plasti), revizyon girişimleri, burun tıkanıklığı, nefes yollarını genişletici septum deviasyonu, konka büyümesi girişimleri yapılmaktadır.
Karın ve mini karın germe (abdominoplasti), kol (brakioplasti) ve bacak (uyluk) gerdirme ameliyatı, liposuction (yağ aldırma ameliyatı) yapılmaktadır.
Vajina daraltma (vajinoplasti), vajina iç dudak küçültme (labioplasti), genital organ estetik ameliyatı (vulvoplasti), kasık fazlalıklarını alma, G Shot (G noktası büyütme) yapılmaktadır.
Botoks ile yüz bölgesi kırışılıklarını giderme, koltuk altı botoks ile aşırı terleme tedavisi, avuç içi, ayak tabanı terleme çözümleri, botoks ile migren ağrılarının tedavisi yapılmaktadır.
İstenmeyen kıllardan kurtulmak için lazer epilasyon, PRP ile cilt yenileme, saç mezoterapisi, bölgesel zayıflama uygulamaları yapılmaktadır.

Paylaşmak güzeldir, hayat paylaştıkça güzelleşir...
26 Yorum: ESTETİK
 1. Alta

  Cerrahi ve kozmodermatolojik yeni nesil lazer cihazı alımıyla ilgileniyor musunuz acaba?

 2. Ferda

  Güzellik uğruna masaya yatanların ya aklı kıttır, ya parası çoktur…

 3. gülfer

  Doktor Bey, ben 24 yaşında bekar bayanım. Evlenmek istiyorum, ama bugüne kadar erkek arkadaşım bile olmadı. Kendi yüzüm ve vücudumdan nefret ediyorum, aynaya bakmak gelmiyor içimden. Yakın zamanda ameliyat olmak istiyorum. Artık ben de güzel yüzlü, düzgün vücutlu biri olmak istiyorum. Bunu ancak siz başarabilirsiniz. Size çok güveniyorum.

 4. Özlem Ö.

  Merhaba, ameliyat randevusu için ne yapmamız gerekiyor? Yardımcı olur musunuz lütfen…

 5. Nurcan Yalçın

  Almanya’da 160mq üzerinde kozmetik salonum var (High Care lounge) ismini taşıdığımız Weyergans Firmasıyla çalışmaktayız buradaki hizmetimiz sellülit ve bölgesel zayıflama bağ dokularını sıklaştırma. Bazı müşterilerimiz estetik cerrahi bilgiler arzusunda bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz? Saygılar, Nurcan Yalçın.

 6. E. Karaca

  Merhaba, ben seneler önce trafik kazası geçirdim, vücudumun çeşitli yerlerinde yara izleri kaldı. Daha sonrasında 2 kere estetik yaptırdım, izlerin durumu şu an daha iyi, en azından eskisi kadar belli olmuyor. Bu alandaki yenilikleri mümkün olduğunca yakından takip etmeye çalışıyorum. Yabancı kaynaklı sitelerde okuduğum kadarıyla (tam olarak anlayamadım) yara izlerinin üzerine sürülen krem varmış, izlerin belirginliğini azaltıyormuş. Alanınızda iyi cerrah olduğunuz anlaşılıyor, acaba sizin konuyla ilgili bilginiz var mı?

 7. Alim Gökçe

  Merhaba Doktor Bey, sitenizde ameliyatlarınızı yaptığınız hastane bilgilerine ulaşamadım, bu konuda bilgiye ihtiyacım var.

 8. esin k.

  Merhaba Nazmi Bey, 1 sene oldu görüşmeyeli 🙂 elinize sağlık, herşey yolunda ve şu an çok mutluyum sayenizde. Paylaşmak istedim, herşey için teşekkürler..

 9. ihsan

  İyi günler doktor bey, kadınlar için cinsel ameliyatlarda çok meşhur olduğunuzu duyduk, ama erkekler için de yapıyor musunuz acaba? Sitenizi inceledim, konu hakkında bilgi vermemişsiniz. İhtiyacım var, nasıl bilgi alabilirim?

 10. Dr. Güray Özpolat

  Merhaba Doktor Bey, meslektaşınız olarak çalışmalarınızı yakından takip ediyorum, uyguladığınız yöntemler gerçekten takdire değer. Yakın zamanda sizinle tanışmayı umuyorum, saygılar…

 11. Kemal Şahin

  Sizin kendinizde estetik var mı veya yaptırmayı düşünür müsünüz, çok merak ediyorum.


[top]

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş